Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Міжвузівське онлайн засідання наукового гуртка з міжнародного прав

23 жовтня 2020 року

23 жовтня 2020 року відбулося міжвузівське онлайн засідання наукового гуртка з міжнародного права, який діє при кафедрі міжнародного і європейського права Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (керівник гуртка – викладач Альона Шевченко) та наукового гуртка конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ (керівник гуртка – доцент Олександр Радченко). В рамках заходу обговорено питання щодо реформування Ради Безпеки ООН, дотримання і виконання цілей сталого розвитку, ролі Організації в захисті прав окремих категорій осіб в умовах пандемії COVID-19, а також глобальних проблем сучасності та шляхів їх подолання.

У засіданні взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету Каразінського університету та факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ; спеціальні гості – представники офісу ООН в Україні та учасники програми Волонтери ООН – Сергій Штукарін (спеціаліст з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні), Джоана Блоснер (спеціалістка з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, волонтерка програми Волонтери ООН), Ремо Гасман (спеціаліст з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, волонтер програми Волонтери ООН); а також громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА» в Харківській області – Юрій Чумак.

З доповідями виступили студенти 2–6 курсів спеціальностей «Міжнародне право» – Дар’я Биканова, Владислав Задніпряний, Анастасія Чмихало, Тетяна Псьота, Карина Коломоєць, Олександра Пацалюк і «Правоохоронна діяльність» – Антон Черніков, Олена Носова, Максим Гадзан, Сергій Левенець, щодо ролі ООН у забезпеченні міжнародного правопорядку, координації спільних зусиль у глобальній протидії викликам сучасності.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам заходу!