Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Привітання випускникам!

28 грудня 2020 року

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.
Ліна КостенкоШановні випускники, а тепер уже й колеги!

Ось і настав для Вас той довгоочікуваний момент – отримання дипломів та випуск. Для кожного з вас цей день незабутній, адже ви опанували нову спеціальність.

Факультет – це живий організм, який гуртом дуже злагоджено працює. То ж ваше сьогоднішнє свято – це досягнення всього нашого колективу, завдяки його здатності приймати мудрі й сучасні рішення та робити освітній процес цікавим і змістовним.

Нашому факультету 16 років. За цей час ми випустили більше 2 тисяч фахівців, які тепер працюють юристами і юрисконсультами, керівниками юридичних фірм і працівниками різних департаментів, адвокатами і прокурорами, нотаріусами, викладачами, є кандидатами та докторами наук і… депутатами.

Кожному з них, а тепер уже й вам є чим пишатися – приводів чимало. А головне, – прибуло у нашій великій юридичній родині.

Бажаю Вам не розгубити життєвий оптимізм і юнацький запал, з яким Ви прийшли до нас 5,5 років тому.

Сьогодні Ви перегорнете сторінку Вашого життя і перед Вами буде чистий аркуш. Не бійтеся його заповнювати, не лякайтеся помилок і виправлень. Життя прожити – не поле перейти. Буде все – і радість, і біль, і щастя, і розчарування. Однак вірте у краще, і нехай з вами завжди будуть справжні скарби – доброта, мораль, щирість, мудрість, чесність, працьовитість…

Ми вітаємо вас із завершенням навчання! Зичимо бути щасливими, адже лише щаслива людина здатна змінити на краще не лише своє життя, а й життя інших людей.

Успіхів вам у всіх починаннях! І пам’ятайте, Ваша Альма Матер завжди Вас радо зустріне у своїх стінах!

Декан юридичного факультету,
професор Тетяна Кагановська