Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Відбулася апробація дисертації аспіранта Євгена Пащенка

6 лютого 2021 року

2 лютого 2021 року на кафедрі кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету відбувся фаховий семінар для апробації дисертації аспіранта кафедри кримінально-правових дисциплін Євгена Пащенка за темою дослідження: «Кримінологічна характеристика та запобігання насильницькій злочинності військовослужбовців».

Члени кафедри заслухали наукову доповідь аспіранта кафедри кримінально-правових дисциплін Євгена Пащенка, який виклав основні положення своєї дисертаційної роботи, закцентував увагу на актуальності, науковій новизні, практичній цінності, використанні результатів дисертації. Після доповіді дисертанта виступили його науковий керівник професор Олександр Храмцов та рецензенти професор Олександр Житний, доцент Ольга Шайтуро. В обговоренні взяли участь члени кафедри.

Враховуючи високий рівень виконаних досліджень, а також актуальність теми роботи, наукову новизну результатів та їх наукове і практичне значення, на фаховому семінарі кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було рекомендовано дисертацію Євгена Пащенка «Кримінологічна характеристика та запобігання насильницькій злочинності військовослужбовців» до захисту в спеціалізованій вченій раді для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 Право з галузі знань 08 Право.