Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Зарезервуйте ваше місце в науковому журналі прямо зараз!

8 лютого 2021 року

Запрошуємо до співпраці з науковим фаховим виданням!

Триває прийом статей в науковому журналі «Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Право», випуск 31.

Матеріали приймаються до 8 березня 2021 р. Випуск номера очікується в травні 2021 р.

Статті приймаються українською та англійською мовами.

Журнал включено до міжнародного каталогу DOAJ. Бібліотека Вернадського. Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI.

Журнал Наказом МОН України від 17.03.2020 р. № 409 (додаток 1) включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» і 293 «Міжнародне право».

У 2021 році заплановано подання заявки на індексування журналу наукометричними базами WoS та Scopus.
Вісник має на меті висвітлення широкого кола актуальних політико-правових проблем, серед яких: проблеми становлення і розвитку громадянського суспільства і правової держави в Україні; забезпечення прав людини; боротьби зі злочинністю і захисту громадського порядку; удосконалення національного законодавства та правозастосовної практики.

Для юристів, політиків, науковців і практичних працівників, аспірантів і студентів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правової теорії та юридичної практики.

Сайт журналу

Статті публікуються після отримання позитивного відгуку від двох рецензентів, призначених редакцією. Рецензенти залучають членів редакційної колегії журналу - фахівців з теми, з якої виконане подання. Рецензенти оцінюють статтю з погляду оригінальності результатів, адекватності методів та релевантності результатів аналізу та вирішують, чи прийняти статтю незмінною, чи лише після коректування статей відповідно до коментарів, або ж відхилити поданий матеріал. Журнал використовує однобічне сліпе рецензування.

Журнал пропонує вільний доступ до випусків журналу.

Детальну інформацію про вимоги до публікації ви можете знайти за посиланням.