Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Доцент Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США

15 березня 2016 року

З 24 лютого до 6 березня 2016 року в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США.

У рамках програми делегація побувала у м. Вашингтон, м. Річмонд й штаті Вірджинія з метою ознайомлення із роллю громадянського суспільства та освіти у розбудові держави.

Учасники мали можливість спостерігати за роботою Сенату штату Вірджинія, відвідали одну з найкращих шкіл м. Річмонд Maggie L. Walker Governor’s School, взяли участь у семінарі з питань органів управління і правових систем та у круглому столі з питань освіти.

Крім цього, делегати поспілкувались із головою міської ради м. Річмонд Мішель Мосбі, працівником офісу Міністра освіти Енн Холтон, засновником і виконавчим директором проекту Громадського доступу Вірджинії Девідом Пулом та іншими фахівцями у сфері державного управління, освіти й культури.

Наприкінці візиту українська делегація виступила перед студентами та викладачами центру VCU Globe з презентацією, присвяченою культурі, політиці, науці та системі освіти в Україні.

Учасники програми «Відкритий світ» обмінялися досвідом з американськими колегами, встановили професійні та культурні зв’язки для подальшої співпраці.