Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

V Міжнародна наукова конференція «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення»

8 листопада 2016 року

23–26 жовтня 2016 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Олександр Житний взяв участь в V Міжнародній науковій конференції з циклу «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення» на тему «Багатовимірність ресоціалізаційних впливів в пенітенціарній роботі», яка відбулася у м. Ополе (Республіка Польща).

Захід був організований Інститутом кримінально-виконавчої служби (Україна), Громадським об’єднанням «Пенітенціарна асоціація України» (Україна), Інститутом педагогічних наук Опольського університету (Польща), Окружним Інспекторатом Служби Ув’язнення в м. Ополе (Польща), Незалежною спілкою самоуправління атестованих та цивільних працівників Служби Ув’язнення (Польща).

Під час конференції відбулося знайомство з Опольським університетом — одним із найстаріших навчальних закладів регіону, — взято участь у пленарному засіданні конференції, а також в роботі наукової секції «Карна політика в інших пенітенціарних системах Європи» (тема наукової доповіді: «Terms and amounts of criminal penalties: problems of determining, establishment and calculation»).

У складі делегації учасників конференції було відвідано карний заклад напіввідкритого типу для засуджених жінок у м. Турава. Безпосереднє спілкування з колегами з різних країн Європи, а також із працівниками Служби Ув’язнення під час конференції та на полях цього наукового заходу надало чимало нової інформації про особливості функціонування європейських пенітенціарних систем та визначило напрями подальших наукових розробок засад виконання кримінальних покарань, розвитку засобів ресоціалізації засуджених, удосконалення національного кримінально-виконавчого законодавства.