Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

6 квітня 2017 року

5 квітня 2017 року відбулася зустріч з представниками юридичної фірми "ILF" (ilf-ua.com) за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін в рамках програми працевлаштування студентів та випускників юридичного факультету. ILF — один з лідерів юридичного ринку України (входить в ТОП-15 за рейтингом Юридичної практики) та один з кращих роботодавців для юристів України за результатами дослідження «HR-бренд юридичної фірми».

Представник фірми Катерина Заславська розповіла студентам про програму стажування у фірмі та наголосили на чіткій та прозорій системі кар’єрного росту від помічника юриста до партнера чи радника фірми.

Під час стажування студенти будуть мати можливість попрацювати в кожній практиці ILF: практиці інвестиційного консалтингу, судовій практиці, практиці міжнародної судової захисту, практиці податкового та трудового права, і вибрати напрямок до душі. Для випускників і студентів економічних і адміністративних спеціальностей також є можливість пройти стажування в маркетинговому, економічному або HR-департаменті та стати частиною адміністративної команди ILF.

Представники фірми відповіли на запитання студентів, зокрема щодо особливостей юридичного аутсорсингу, відмінностей роботи юриста на юридичній фірмі та в складі звичайного суб'єкта господарювання, етапах розвитку кар'єри тощо.

Студенти отримали анкети, які дають змогу прийняття участі в конкурсі на стажування в ILF.