Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

12 березня 2020 року

До уваги каразінців! Карантин для недопущення поширення коронавірусу COVID-19

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити щодо коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Зокрема відповідно до постанови Кабінету Міністрів України оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Освітній процес у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна здійснюватиметься у дистанційному форматі. Працівники продовжуватимуть роботу в штатному режимі.

На час карантину в університеті також обмежиться проведення масових заходів.

Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті університету.

12 березня 2020 року

Презентація проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

11 березня 2020 року на юридичному факультеті відбулася презентація Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001). В презентації прийняли участь деканеса юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська, професор Віталій Серьогін, доцент Марк Воронов, викладачі, студенти, аспіранти факультету.

12 березня 2020 року

Cпільне заняття з дисципліни «Кримінальне право. Загальна частина»

11 березня 2020 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін, професор Олександр Житний та адвокат, керівник Адвокатського бюро «Андрія Поліканова» Андрій Поліканов провели спільне заняття з дисципліни «Кримінальне право. Загальна частина» на тему: «Співучасть у злочині».

Під час заняття студенти 2-го курсу юридичного факультету мали можливість не лише ознайомитись із основними характеристиками інституту співучасті у злочині, але й одержати актуальну інформацію щодо практичних проблем застосування кримінального законодавства. Тож варто відзначити особливу цінність подібних форм аудиторної роботи зі студентами з точки зору поєднання їх теоретичної і практичної складової, адже це дозволяє урізноманітнювати освітній процес, мотивувати здобувачів вищої освіти до ефективного опанування ними навчального матеріалу, додавати йому практичної спрямованості.

12 березня 2020 року

Засідання наукового гуртка з міжнародного права

11 березня 2020 року відбулося засідання наукового гуртка з міжнародного права, який діє при кафедрі міжнародного і європейського права (керівник гуртка – викладач кафедри Альона Шевченко). В рамках заходу було обговорено питання щодо становлення і розвитку дружніх відносин між державами, особливості міждержавних відносин на сучасному етапі, а також співробітництво держав в окремих сферах міжнародного життя.

7 березня 2020 року

Transparency International School on Integrity 2020

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих дослідників Каразінського університету взяти участь у роботі Міжнародної школи з доброчесності від Transparency International, яка відбудеться 6-12 липня 20202 року у Вільнюсі (Литва). Вік учасників: до 35 років. Галузеві обмеження відсутні. Обмеженій кількості учасників надається повна або часткова стипендія.

Організатори: Transparency International спільно з факультетом права Університету Миколаса Ромеріса.

Кінцевий термін подання заявок: 30 квітня 2020 року (для отримання стипендії).

6 березня 2020 року

Вітаємо випускницю Людмилу Войтович з нагородою!

Юридичний факультет вітає свою випускницю 2013 року Людмилу Войтович, яка працює у Апараті Верховної ради України, з врученням Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Людмила Василівна у період навчання на юридичному факультеті була старостою академічної групи, потім – старостою курсу. Ми пам'ятаємо її як успішну студентку, яка продемонструвала високі успіхи у навчанні, неперевершені комунікативні та організаторські якості, відповідальність, чуйність, поважливе ставлення до однокурсників та викладачів!

Щиро вітаємо Людмилу з високою нагородою! Бажаємо нових успіхів та звершень!

5 березня 2020 року

Відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

3 березня 2020 року відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань). В рамках заходу студенти-гуртківці Софія Саргсян і Катерина Вареня виступили з доповідями на теми «Правова проблематика у сфері надання Інтернет-послуг» та «Колізійні питання застосування шлюбних контрактів у Міжнародному приватному праві».

Висловлюємо подяку Софії та Катерині за змістові доповіді та бажаємо подальших наукових звершень!

3 березня 2020 року

Презентація проекту Модуль Жана Моне «Кримінальна політика ЄС»

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний під час візиту до Донецького юридичного інституту МВС України здійснив презентацію європейського освітнього проекту Модуль Жана Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union» / «Кримінальна політика ЄС», який передбачає створення спеціального навчального курсу, присвяченого сучасній кримінальній політиці Європейського Союзу, що викладатиметься на юридичному факультеті Каразінського університету впродовж 2019–2022 роках.

У ході зустрічі з керівництвом та провідними науковцями зазначеного закладу вищої освіти було визначено перспективи використання одержаних під час реалізації проекту результатів в процесі підготовки вітчизняних правоохоронців.

2 березня 2020 року

Відбулося спільне засідання наукового гуртка з конституційного права

25 лютого 2020 року відбулось спільне засідання наукового гуртка з конституційного права на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Студентам представлено до розгляду фільм «Аденауер — архітектор нової Німеччини» для дискусії про те, як перебудова Німеччини співвідноситься з сучасними конституційними викликами в Україні.

2 березня 2020 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

3 березня 2020 року о 15:00 відбудеться засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники: старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу заплановано захист студентської наукової роботи Софією Саргасян на тему «Правова проблематика у сфері надання Інтернет-послуг».