Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

10 лютого 2020 року

Визначено переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі права

30 січня 2020 року конкурсною комісією юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було визначено результати першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі права.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у другому турі Конкурсу, який відбудеться у базових закладах вищої освіти, визначених Міністерством освіти і науки України, протягом лютого-березня 2020 року.

10 лютого 2020 року

Кримінальна політика ЄС

Вітаємо юридичний факультет з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС. Наприкінці 2019 р. Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union / «Кримінальна політика ЄС», який передбачає створення спеціального навчального курсу, присвяченого сучасній кримінальній політиці Європейського Союзу, що викладатиметься на юридичному факультеті ХНУ імені В. Н. Каразіна впродовж 2019–2022 р.р. (координатор проекту – к.ю.н., доцент Давиденко М.Л., керівник робочої групи – д.ю.н., проф. Житний О.О.).

10 лютого 2020 року

Конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», яка проводиться 24 квітня 2020 року у м. Харкові в рамках реалізації проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

7 лютого 2020 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

В рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед студентів 2–4 курсів юридичного факультету, які взяли участь, конкурсною комісією на чолі з деканесою юридичного факультету, професоркою Тетяною Кагановською відібрано дві роботи по кафедрі конституційного і муніципального права.

3 лютого 2020 року

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

25 січня 2020 року викладачі юридичного факультету Каразінського університету, професор Максим Даньшин, доцент Наталія Гришина та старший викладач Ольга Волощенко взяли участь у роботі комісії секції «Право» II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2019-2020 навчальному році.

За результатами проведеного конкурсу колегіальним рішенням комісії обрано найкращі роботи та відмічено їх авторів призовими місцями. Абсолютний же переможець, учень, який отримав максимальну кількість балів, став представником Харківської області у III турі Конкурсу, де і продовжить боротьбу за першість серед найкращих з усіх областей України.

29 січня 2020 року

Почався конкурсний відбір на премії ВРУ та стипендії Уряду для молодих вчених: виші та наукові установи мають подати заявки до 1 та 10 березня

Стартував прийом документів на отримання Премій Верховної Ради та стипендій Кабінету Міністрів для молодих вчених. Заявки мають подавати виші та наукові установи, підприємства за попередніми рішеннями вчених рад.
Премії ВРУ присуджуватимуться за 2020 рік, а урядові стипендії – на 2020-2022 роки.

Претендувати на отримання Премії можуть науковці до 35 років (доктори наук до 40 років), що мають вагомі наукові здобутки в проведенні фундаментальних та/або прикладних досліджень. Номінувати можна як одного вченого, так і колектив авторів – максимум з 4 осіб.

Детальніше

9 січня 2020 року

Урочисті заходи з нагоди випуску магістрів

3 січня 2020 року в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка проходитимуть урочисті заходи з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання Каразінського університету.

Детальніше

9 січня 2020 року

Засновано спеціалізовану вчену раду К 64.051.30

У відповідності до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна засновано спеціалізовану вчену раду К 64.051.30 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень» та 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» терміном дії до 31 грудня 2020 року.

18 грудня 2019 року

Майстер-клас «Емоції та почуття у договірному регулюванні»

17 грудня 2019 року відбулося шосте, заключне у 2019 році, засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету. В рамках заходу професор кафедри цивільно-правових дисциплін Жанна Завальна провела майстер-клас на тему «Емоції та почуття у договірному регулюванні».

18 грудня 2019 року

Вітаємо Дмитра Слінька з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив юридичного факультету Каразінського університету щиро вітає доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитра Слінька з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, який відбувся 12 грудня 2019 року в спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету внутрішніх справ.

Бажаємо йому подальших творчих успіхів і нових здобутків на ниві наукової діяльності!