Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

17 вересня 2019 року

Навчальний курс від Левітт Інститут міжнародного розвитку

Левітт Інститут міжнародного розвитку з радістю оголошує про відновлення своєї діяльності в Україні, зокрема на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, з метою реалізації своєї місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності.

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки англійською мовою (у разі потреби з перекладачем). Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого проходитимуть національні змагання “mock trial”. Найкращі студенти отримають можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади.

17 вересня 2019 року

Стажування для викладачів правових дисциплін

Команда ELPD запрошує викладачів ЗВО з правових дисциплі на міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet w Bialymstoku (UwB).

Організатори: Prawnicze centrum badan nad edukacjawydzial prawa, Uniwersytet w Bialymstoku

Університет в Білостоку входить до ТОП 3 найкращих державних навчальних закладів Польщі по підготовці юристів.

Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 Наступні >>