Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

22 січня 2016 року

Оприлюднені правові позиції щодо доступу до публічної інформації

У Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проаналізували законодавство про доступ до публічної інформації та зазначили найбільш популярну практику його застосування.

Детальніше

22 січня 2016 року

Логіка послідовності

Схоже, у Верховній Раді бракує голосів для підтримки змін до Конституції щодо децентралізації влади. Тому на цьому тижні група народних депутатів, які переважно представляють парламентську коаліцію, вирішила уточнити, чи обов’язково приймати цей проект до кінця січня?

Детальніше

22 січня 2016 року

В Україні створили Асоціацію розвитку суддівського самоврядування

Активні служителі Феміди створили громадську організацію — Асоціацію розвитку суддівського самоврядування. Вони планують допомагати 33-м членам Ради суддів, яким часто не завжди вистачає часу для реалізації всіх задумів. Також нова асоціація контролюватиме діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, Державної судової адміністрації, Уряду, Президента, парламенту. Зокрема, останньому пропонуватимуться шляхи усунення законодавчих недоліків.

Детальніше

22 січня 2016 року

Як відрізнити новий ID-паспорт від фальшивки?

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів розробило візуальні матеріали ступенів захисту нового паспорта у формі картки, завдяки яким можна буде перевірити справжність документа.

Детальніше

22 січня 2016 року

Сьогодні КСУ оголосить висновок щодо судової реформи

22 січня 2016 р. о 10.00 у Конституційному Суді України відбудеться офіційне оприлюднення висновку суду стосовно відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції (щодо правосуддя) вимогам ст. 157, 158 Конституції.

Детальніше

22 січня 2016 року

Корупція — річ безспірна

Боротьба з корупцією є одним з головних пріоритетів України, яка прямує до Євросоюзу. Так, на виконання завдання Апеляційного суду Вінницької області Іллінецький районний суд цієї області з’ясував, що поняття «конфлікт інтересів» зрозуміле не всім держслужбовцям і прирівняним до них народним обранцям. Проте під час узагальнення практики розгляду справ про корупційні правопорушення з’ясувалося, що складних та спірних питань при застосуванні закону «Про запобігання корупції» в суддів не виникає.

Детальніше

19 січня 2016 року

Транслітерацію у паспорті можна перевірити на сайті ДМС

На сайті міграційної служби запрацював сервіс перевірки написання прізвища та імені латинськими літерами у паспорті громадянина України у формі картки та паспорті для виїзду за кордон.

Детальніше

19 січня 2016 року

Сліпий траст не завжди унеможливлює вплив на нього, - юрист

Не варто ідеалізувати сліпий траст. Історії відомі випадки, коли засновник сліпого трасту радив трастовим управляючим зробити ту чи іншу дію з його активами, переданими туди.

Детальніше

19 січня 2016 року

Що гальмує роботу Антикорупційного бюро?

Не завершення формування Національного агентства з питань запобігання корупції та не затвердження електронного декларування доходів гальмує роботу Національного антикорупційного бюро та створює умови для уникнення від кримінальної відповідальності чиновників, які вказали недостовірні дані у деклараціях.

Детальніше

19 січня 2016 року

В Києві обговорять скасування Господарського кодексу

21 січня 2016 рjre об 13.00 в Києві відбудеться прес-конференція на тему: «Скасування Господарського кодексу: думка регуляторів та бізнес-асоціацій».


Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... Наступні >>