Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

31 жовтня 2015 року

Процедуру оформлення землі пропонують спростити

У Держгеокадастрі підготували концепцію реформування земельних відносин. Вона має на меті спростити забюрократизовані процедури оформлення землі

Детальніше

30 жовтня 2015 року

Кіберполіцію обіцяють сформувати до 5 листопада

Старт набору в кіберполіцію і детальні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня, а з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для всіх майбутніх кіберполіцейських. До 5 листопада штат кіберполіції буде сформовано і почнеться завершальний перехідний етап вибудовування нового функціоналу кіберполіції.

Детальніше

30 жовтня 2015 року

Порядок доступу до публічної інформації

Відносно не новим є Закон України «Про доступ до публічної інформації». Проте, далеко не кожен знає, що можливо отримати необхідну йому інформацію у 5-денний термін, звернувшись до відповідного розпорядника інформації не тільки письмово, але й усно чи в електронному вигляді.

Детальніше

27 жовтня 2015 року

НБУ дозволив фізособам продавати валюту в будь-яких обсягах

Постановою Правління Національного банку України від 22 жовтня 2015 року № 718 внесено зміни до постанови від 3 вересня 2015 року № 581.

27 жовтня 2015 року

З 2016 року громадянам почнуть видавати замість паспортів ID-картки

Міграційна служба розробила план поступової заміни паспортів громадянина України на ID-картки нового зразка. Поступова заміна паспортів-книжок на нові ID-картки буде відбуватися протягом найближчих 5 років.

Детальніше

27 жовтня 2015 року

Чи має право працівник отримати компенсацію за невикористану додаткову щорічну відпустку

Держпраці повідомила, що за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше 24 календарних днів.

Детальніше

27 жовтня 2015 року

Кредит військовослужбовця: чи обкладаються відсотки за користування

Податківці у листі від 19.10.2015 р № 22010/6 / 99-99-17-03-03-15 повідомили, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються.

27 жовтня 2015 року

В Україні хочуть законодавчо заборонити звичайні лампочки

У Верховну Раду внесли законопроект, який пропонує вивести з обороту звичайні лампи розжарювання.

В Європі заборона на продаж таких ламп діє з 1 вересня 2012 року, але вводилася норма поетапно. Зокрема, з початку осені 2009 року заборонили реалізацію пристроїв потужністю 100 вт і більше, з 1 вересня наступного року — 75 ватів, з 2011 року — 60 ват, а з 2012 року всі решта — 25 і 40 ватт. Повне виведення з експлуатації ламп розжарювання в країнах ЄС планують здійснити до 2016 року.

В Україні пропонується ввести заборону на ввезення і виробництво освітлювальних приладів, клас енергоефективності яких менше «A» і «B».

Детальніше

21 жовтня 2015 року

До грудня в Україні може з’явитись антикорупційний прокурор

Зараз треба забезпечити, щоб робота спеціалізованої конкурсної комісії проводилася ефективно. Вважаю, що цілком реальне завдання, щоб ми завершили всі процедури до кінця листопада і на перше грудня мали спеціального антикорупційного прокурора.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Конституційна комісія розгляне питання відповідальності нардепів за прогули

Конституційна комісія розгляне питання щодо внесення зміни до статті 81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України у разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях Верховної Ради України протягом однієї чергової сесії

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>