Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

15 жовтня 2015 року

МВС оголосило набір до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада

Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс із набору до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада.
«Ми сьогодні оголошуємо набір до кіберполіції, до якої набиратимемо 400 людей», — повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час презентації української кіберполіції в четвер в Києві.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Роботу держпідприємств планується зробити більш прозорою

У Верховній Раді на круглому столі обговорили реформу держкомпаній в Україні та актуальні питання корпоративного управління, використання міжнародного досвіду в цих напрямках.

Учасники обговорення розглянули, зокрема, законопроекти, що входять в пакет 70 пріоритетних законопроектів, які ВР має ухвалити до кінця поточної сесії. Серед них — два урядових.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Запрацював онлайн-магазин стандартів і нормативних документів

Мінекономрозвитку забезпечило запуск онлайн-магазину стандартів і нормативних документів під управлінням Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості ДП «УкрНДНЦ». Тепер будь-який стандарт можна буде замовити, оплатити і завантажити онлайн, не переплачуючи агентам-посередникам.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Адвокати отримуватимуть витяг з ЄРДР щодо руху провадження — проект

Депутати вирішили спростити адвокатам процес отримання інформації з Єдиного реєстру досудових розслідувань про рух провадження. Для цього вони пропонують додавати відповідний витяг з ЄРДР до обвинувального акта та надсилати його копію підозрюваному та його захиснику.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Задзеркалля реформ

За 10 років діяльності над адмінсистемою неодноразово повисала загроза ліквідації. Перспектива проведення конституційної реформи вселяє в «адміністративників» надію, що вони стануть більш захищеними. А чи дійсно після внесення змін до Основного Закону володарі мантій позбудуться багатьох побоювань і не конфліктуватимуть з Конституційним Судом через «споріднені» справи?

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Українці складатимуть присягу на вірність прапору

Уряд вносить на розгляд парламенту законопроект про державний прапор України і запровадження присяги на вірність державному прапору, яка буде складатися і учнями, і студентами, і державними службовцями.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

В Україні з'являться кіберполіцейських

До 5 листопада МВС планує сформувати кіберполіції.

Старт набору в цей підрозділ і докладні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня, а з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для всіх майбутніх кіберполіцейських.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Банкам хочуть надати можливість перевіряти інформацію про доходи клієнта

Незалежна асоціація банків України та Американська торгівельна палата звернулися до голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики з спільним листом про підтримку законопроекту № 2460а про внесення змін до Податкового кодексу щодо доступу до інформації про платників податків.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Мінінфраструктури протестують майбутніх керівників держпідприємств на благонадійність

Мінінфраструктури планують використовувати додаткові методи оцінки кандидатів, що беруть участь у конкурсах на заміщення керівних посад держпідприємств. Важливо, щоб потенційні керівники держкомпаній мали бездоганну репутацію та професійну етику.

Учасникам оголошених конкурсів, відповідних кваліфікаційним вимогам, буде запропоновано пройти тестування на визначення рівня благонадійності від компанії Midot (Ізраїль).

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Нацбанк ввів новий підхід до розрахунку окремих економічних нормативів

Правління Національного банку України 8 жовтня 2015 року прийняло постанову № 683, якою внесено зміни до Інструкції № 368.

Постанова набуде чинності з 11 листопада.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>