Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

21 жовтня 2015 року

Внесено зміни до переліку органів ліцензування

Кабмін постановою від 07.10.2015 № 829 вніс зміни до Переліку органів ліцензування.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Кабмін обіцяє державну реєстрацію бізнесу за добу

Кабінет міністрів України планує, що процедуру реєстрації підприємців у держорганах протягом 24-х годин буде запущено наприкінці цього тижня. Про це на засіданні Кабміну повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Магера: Виборцю треба мати на увазі, що який би максимальний результат не здобув кандидат від місцевої організації партії, яка не подолала 5%-вий бар’єр — він депутатом ніколи не стане

Ексклюзивне інтерв'ю заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери агентству «Інтерфакс-Україна»

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Україна стала членом Радбезу ООН

На Генасамблеї ООН обрали нових членів Ради Безпеки організації Україна, Єгипет, Сенегал, Уругвай і Японія стали непостійними членами Радбезу ООН на 2016-2017 роки, повідомляє ТАСС.

Під час голосування, що проходило в Генеральній асамблеї, всі вони заручилися підтримкою необхідних двох третин делегацій 193 країн, присутніх у залі.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

226-а річниця прийняття Білля про права

25 вересня 1789 року було прийнято 10 поправок до Конституції США, які отримали неофіційну назву-Білль про права. У поправках були закріплені норми що гарантували права та свободи громадян.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

В уряді хочуть створити посаду віце-прем’єра з питань мобілізації і реабілітації

Якщо ВР не підтримає створення нової посади, буде призначено урядового уповноваженого

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Рада суддів України та Державна судова адміністрація України заперечують проти зміни статусу Національної школи суддів України

За інформацією про граничні обсяги видатків загального фонду державного бюджету, отриманою від Міністерства фінансів України для підготовки бюджетного запиту на 2016 рік, вбачається, що видатки на забезпечення діяльності одного з органів судової влади Національної школи суддів України передбачені органу виконавчої влади Міністерству освіти та науки України.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

МВС оголосило набір до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада

Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс із набору до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада.
«Ми сьогодні оголошуємо набір до кіберполіції, до якої набиратимемо 400 людей», — повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час презентації української кіберполіції в четвер в Києві.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Роботу держпідприємств планується зробити більш прозорою

У Верховній Раді на круглому столі обговорили реформу держкомпаній в Україні та актуальні питання корпоративного управління, використання міжнародного досвіду в цих напрямках.

Учасники обговорення розглянули, зокрема, законопроекти, що входять в пакет 70 пріоритетних законопроектів, які ВР має ухвалити до кінця поточної сесії. Серед них — два урядових.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Запрацював онлайн-магазин стандартів і нормативних документів

Мінекономрозвитку забезпечило запуск онлайн-магазину стандартів і нормативних документів під управлінням Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості ДП «УкрНДНЦ». Тепер будь-який стандарт можна буде замовити, оплатити і завантажити онлайн, не переплачуючи агентам-посередникам.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>