Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

12 лютого 2017 року

Триває звірка військово-облікових документів

До уваги працівників і студентів!

Військово-мобілізаційний відділ Каразінського університету проводить звірку військово-облікових документів військовозобов’язаних і призовників з наявними даними військового обліку.

Працівникам та студентам юридичного факультету необхідно відвідати військово-мобілізаційний відділ (майдан Свободи 4, кімната 2-50). При собі мати: паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці, фотокартку розміром 3х4, індивідуальний ідентифікаційний номер.

Звірка триває до 14 квітня 2017 року.

10 лютого 2017 року

Міжнародна програма Європейського університету Віадріна: запрошуємо до участі

Запрошуємо випускників, аспірантів та докторантів Каразінського університету взяти участь у міжнародній програмі Європейського університету Віадріна.

Програма передбачає стажування у Європейському університеті Віадріна строком від 1 до 3 місяців, під час якого учасники ознайомляться з науково-дослідницькою частиною закладу та візьмуть участь у дослідженнях університету.

Стати учасниками програми зможуть кандидати, які працюють в одній з таких галузей: германістика, літературознавство, культурологія, культура та історія Центральної і Східної Європи, філософія, соціологія, політологія, медіа-комунікації, туризм, міжнародне підприємництво, управління підприємствами, правознавство та економіка.

9 лютого 2017 року

Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посів 4 місце серед українських університетів.

Детальніше

31 січня 2017 року

Зустріч із роботодавцем

25 січня 2017 року в межах комплексного плану заходів щодо сприяння працевлаштуванню випускників ХНУ імені В. Н. Каразіна кафедрою конституційного і муніципального права проведено зустріч студентів магістратури юридичного факультету з адвокатом Харківської колегії адвокатів Тітовим Ігорем Борисовичем.

26 січня 2017 року

Відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету-героям АТО

27 січня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету, які загинули у зоні АТО, проявивши мужність і героїзм у боях за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Серед них — Святослав Горбенко (історичний факультет), Владислав Ковальов (медичний факультет), Мирослав Мисла (історичний факультет), Едуард Ушаков (історичний факультет).

До вшанування світлої пам’яті українських воїнів запрошуються всі бажаючі.

26 січня 2017 року

Засідання Асамблеї Вчених рад, присвячене 212-ій річниці з дня відкриття університету

27 січня 2017 року відбудеться засідання Асамблеї Вчених рад, присвячене 212-ій річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

26 січня 2017 року

Заходи, присвячені 212-ій річниці з дня відкриття університету

27 січня 2017 року відбудуться урочисті заходи — покладання квітів до пам’ятника засновнику університету, громадському діячу Василю Назаровичу Каразіну, відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету- героям АТО, відкриття нового навчально-наукового корпусу Науково-дослідного інституту астрономії й кафедри астрономії та космічної інформатики університету, виступ почесного доктора університету, професора Євгена Бистрицького «Культурна ідентичність у проекціх війни і комунікації» та Асамблея Вчених рад університету — з нагоди 212-річчя з дня відкриття Каразінського університету.

До участі у заходах запрошуються всі бажаючі.

26 січня 2017 року

День відкритих дверей: університет запрошує

12 лютого 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

24 січня 2017 року

Зустріч з харківським адвокатом Ігорем Борисовичем Тітовим

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 25 січня 2017 року о 15:00 кафедрою конституційного і муніципального права буде проведено зустріч студентів магістратури юридичного факультету з харківським адвокатом Тітовим Ігорем Борисовичем. На зустрічі будуть висвітлені актуальні проблеми адвокатської діяльності в контексті конституційної реформи щодо правосуддя, а також обговорені перспективи працевлаштування окремих випускників факультету в якості помічників адвоката.

Місце проведення: аудиторія 429 Північного корпусу.

20 січня 2017 року

Засідання Вченої ради університету

23 січня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради