Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

12 лютого 2017 року

Триває звірка військово-облікових документів

До уваги працівників і студентів!

Військово-мобілізаційний відділ Каразінського університету проводить звірку військово-облікових документів військовозобов’язаних і призовників з наявними даними військового обліку.

Працівникам та студентам юридичного факультету необхідно відвідати військово-мобілізаційний відділ (майдан Свободи 4, кімната 2-50). При собі мати: паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці, фотокартку розміром 3х4, індивідуальний ідентифікаційний номер.

Звірка триває до 14 квітня 2017 року.

10 лютого 2017 року

Міжнародна програма Європейського університету Віадріна: запрошуємо до участі

Запрошуємо випускників, аспірантів та докторантів Каразінського університету взяти участь у міжнародній програмі Європейського університету Віадріна.

Програма передбачає стажування у Європейському університеті Віадріна строком від 1 до 3 місяців, під час якого учасники ознайомляться з науково-дослідницькою частиною закладу та візьмуть участь у дослідженнях університету.

Стати учасниками програми зможуть кандидати, які працюють в одній з таких галузей: германістика, літературознавство, культурологія, культура та історія Центральної і Східної Європи, філософія, соціологія, політологія, медіа-комунікації, туризм, міжнародне підприємництво, управління підприємствами, правознавство та економіка.

9 лютого 2017 року

Webometrics-2017: рейтинг українських вишів в Internet

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посів 4 місце серед українських університетів.

Детальніше

31 січня 2017 року

Зустріч із роботодавцем

25 січня 2017 року в межах комплексного плану заходів щодо сприяння працевлаштуванню випускників ХНУ імені В. Н. Каразіна кафедрою конституційного і муніципального права проведено зустріч студентів магістратури юридичного факультету з адвокатом Харківської колегії адвокатів Тітовим Ігорем Борисовичем.

26 січня 2017 року

Відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету-героям АТО

27 січня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету, які загинули у зоні АТО, проявивши мужність і героїзм у боях за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Серед них — Святослав Горбенко (історичний факультет), Владислав Ковальов (медичний факультет), Мирослав Мисла (історичний факультет), Едуард Ушаков (історичний факультет).

До вшанування світлої пам’яті українських воїнів запрошуються всі бажаючі.

26 січня 2017 року

Засідання Асамблеї Вчених рад, присвячене 212-ій річниці з дня відкриття університету

27 січня 2017 року відбудеться засідання Асамблеї Вчених рад, присвячене 212-ій річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

26 січня 2017 року

Заходи, присвячені 212-ій річниці з дня відкриття університету

27 січня 2017 року відбудуться урочисті заходи — покладання квітів до пам’ятника засновнику університету, громадському діячу Василю Назаровичу Каразіну, відкриття меморіальної дошки студентам та вихованцям університету- героям АТО, відкриття нового навчально-наукового корпусу Науково-дослідного інституту астрономії й кафедри астрономії та космічної інформатики університету, виступ почесного доктора університету, професора Євгена Бистрицького «Культурна ідентичність у проекціх війни і комунікації» та Асамблея Вчених рад університету — з нагоди 212-річчя з дня відкриття Каразінського університету.

До участі у заходах запрошуються всі бажаючі.

26 січня 2017 року

День відкритих дверей: університет запрошує

12 лютого 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

24 січня 2017 року

Зустріч з харківським адвокатом Ігорем Борисовичем Тітовим

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 25 січня 2017 року о 15:00 кафедрою конституційного і муніципального права буде проведено зустріч студентів магістратури юридичного факультету з харківським адвокатом Тітовим Ігорем Борисовичем. На зустрічі будуть висвітлені актуальні проблеми адвокатської діяльності в контексті конституційної реформи щодо правосуддя, а також обговорені перспективи працевлаштування окремих випускників факультету в якості помічників адвоката.

Місце проведення: аудиторія 429 Північного корпусу.

20 січня 2017 року

Засідання Вченої ради університету

23 січня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради