Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

11 грудня 2017 року

Представники факультету взяли участь у роботі Малої академії наук України

Представники юридичного факультету Каразінського університету — старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Євген Єгоров, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін Ольга Шайтуро — взяли участь у роботі І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Шевченківському районі Харкова.

Викладачі факультету залучалися для оцінки науково-дослідницьких робіт та виступів їх авторів — учнів-членів Малої академії наук України. Захист робіт, який відбувся 9 грудня у Харківській гімназії № 47, дозволив визначити переможців районного етапу конкурсу та рекомендувати найкращі роботи до участі на обласному етапі.

7 грудня 2017 року

Зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами

У Каразінському університеті відбулася зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами.

У зустрічі взяли участь представники адміністрації університету, зокрема проректор, доцент Антон Пантелеймонов, проректор, професор Заріф Назиров, директор Навчального центру соціально-виховної та позаосвітньої діяльності Сергій Махновський, а також голова Студентської ради університету Марина Дудніченко. Юридичний факультет представляли заступник декана по роботі з іноземними студентами, доцент Олександр Передерій та старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко.

7 грудня 2017 року

Засідання наукового гуртка міжнародного і європейського права

До уваги студентів юридичного факультету та усіх, хто цікавиться міжнародним правом!

У середу, 13 листопада 2017 року, о 13:30 відбудеться засідання наукового гуртка кафедри міжнародного і європейського права. Тема засідання: «Права людини у сучасному світі: міжнародний і національний аспект».

Чекаємо усіх бажаючих на кафедрі міжнародного і європейського права (ауд. 433б)

7 грудня 2017 року

Виїзне засідання студентського гуртка «Школа приватного права»

5 грудня 2017 року відбулося виїзне засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права». Члени гуртка разом з співкерівником гуртка Валентином Віталійовичем Зінченко відвідали Апеляційний суд Харківської області.

30 листопада 2017 року

Мотиваційна зустріч із арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом Королевим

Відбулася мотиваційна зустріч студентів юридичного факультету з арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом Королевим щодо перспектив побудови кар’єри юриста.

Вадим В’ячеславович розповів про особливості професії арбітражного керуючого, який виступає розпорядником майна в справах про банкрутство. Студенти дізналися про вимоги до здобуття права на здійснення діяльності арбітражного керуючого, порядок складання іспиту та процедуру призначення розпорядника майна.

Учасники зустрічі, яких зацікавила юридична практика, отримали можливість пройти співбесіду для працевлаштування помічником арбітражного керуючого.

29 листопада 2017 року

Олександр Житний взяв участь у роботі конференції «Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності»

Представник юридичного факультету завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний виступив із доповіддю «Суб’єктивні елементи кримінально значимої поведінки особи (проблеми законодавчої регламентації і теоретичної інтерпретації)» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності», яка проходила у Одеському державному університеті внутрішніх справ МВС України 24 листопада 2017 року.

На форумі провідні правознавці країни обговорили стан та перспективи розвитку й напрямки боротьби зі злочинністю в Україні та світі, можливості впровадження позитивного зарубіжного досвіду у вітчизняний законодавчий та правозастосовний процес, проблеми підвищення ефективності правових норм у протидії злочинності.

27 листопада 2017 року

Зустріч із арбітражним керуючим Вадимом Корольовим

29 листопада об 11:40 відбудеться мотиваційна зустріч студентів-магістрів юридичного факультету з арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом В'ячеславовичем Корольовим з приводу працевлаштування.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 630.

27 листопада 2017 року

Відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові

24 листопада 2017 року члени гуртка з кримінального права разом з керівником гуртка професором Олександром Миколайовичем Храмцовим взяли участь у круглому столі, який присвячений 100-річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові. Організатором заходу виступив Харківський національний університет внутрішніх справ.

23 листопада 2017 року

Засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

21 листопада 2017 року відбулося чергове засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права». Перед слухачами виступив доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, партнер юридичної фірми «Арбітіс» Максим Селіванов із майстер-класом на тему «Особливості складання цивільно-правових документів», який у своєму виступі приділив особливу увагу техніці складання цивільно-правових документів.

Дякуємо Максиму Володимировичу за майстер-клас і запрошуємо студентів юридичного факультету долучитися до роботи гуртка.

15 листопада 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка з кримінального права

14 листопада 2017 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з кримінального права, керівником якого є професор Олександр Храмцов. Перед членами гуртка виступив завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний, який розповів про застосування порівняльного методу в кримінально-правових дослідженнях.