Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

22 вересня 2017 року

Юридичний факультет учасник «Наукові пікніки»

16 вересня на центральній алеї Саду Шевченка всьоме пройшли Наукові пікніки — найбільший в Україні фестиваль популяризації науки під відкритим небом.

400 експериментаторів з півсотні закладів і установ представили наочні й інтерактивні програми по темі «Чотири стихії». Юридичний факультет, вже втретє активно приймає участь у цьому святі науки. Викладачі і студенти юридичного факультету залучали усіх охочих спробувати свої сили у таких інтерактивних іграх як «Юридичні асоціації», «Чорна скриня» та «Юридична показуха». Вказані інтерактивні ігри спрямовані на те, щоб зрозуміло і просто пояснити іноді складні юридичні конструкції або терміни і тим самим навчити із легкістю вирішувати правові спори.

18 вересня 2017 року

Розпочато курс лекцій «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

14 вересня 2017 року на юридичному факультеті стартувала програма Левіт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розроблена для студентів-правників.

Першу лекцію проводив практикуючий юрист зі Сполучених штатів Америки, адвокат фірми “Arrow legal solutions group” Лорен Ламберт. Тема лекції була присвячена введенню до загального права, під час якої лектор приділив окрему увагу системі американського судочинства та судоустрою.

13 вересня 2017 року

ІІІ Міжнародний круглий стіл «Кримінальне право: традиції та новації»

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Олександр Житний взяв участь у роботі ІІІ Міжнародного круглого столу «Кримінальне право: традиції та новації», який проходив 7–8 вересня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) та був присвячений вшануванню пам’яті академіка В. В. Сташиса.

12 вересня 2017 року

Лекція Катерини Бусол «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу»

18 вересня 2017 року о 14:00 у Каразінському університеті відбудеться лекція-дискусія «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу». Лектором виступить дослідниця Kennan Institute (Вашингтон) та юрист британського юридичного партнерства Global Rights Compliance LLP Катерина Бусол, яка є українським юристом зі спеціалізацією у міжнародному публічному праві.

У лекції аналізуватимуться сучасні виклики до захисту пам’яток історії та культури, зокрема вплив нових методів ведення війни та кіберзлочинності, із особливим фокусом на ситуації у Сирії та Україні.

11 вересня 2017 року

Візит представників Левітт інституту міжнародного розвитку

8 вересня 2017 року юридичний факультет Каразінського університету відвідали представники Левітт інституту міжнародного розвитку — президент та виконавчий директор інституту Лорн Гриерсон, директор програми інституту в Україні Святослав Ткачук та його заступник Ксенія Ткачук.

5 вересня 2017 року

Презентація програми стажування в університетах Канади

6 вересня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться презентація програми стажування в університетах Канади “Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine”.

Програма передбачає проходження 12-тижневого дослідницького стажування з різних наукових дисциплін в одному з 60 університетів Канади. Випускники програми мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship для здобуття ступеню магістра у вищому навчальному закладі Канади.

4 вересня 2017 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

З метою сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності, Левітт інститут міжнародного розвитку запрошує студентів-правників відвідати курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що викладатиметься на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року.

21 серпня 2017 року

Посвята першокурсників

Шановний першокурснику!

Ти обрав професію юриста – одну з найпочесніших на землі, тому перед тобою відкривається довгий шлях до здобуття знань та умінь, виховання мужності, справедливості та сили волі.

Сьогодні Ти вже є членом великої родини, ім’я якої – ЮРФАК Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. То ж запрошуємо Тебе 31 серпня 2017 року, о 9.00, до аудиторії 429 Північного корпусу на знайомство з керівництвом факультету.

Офіційна церемонія посвяти першокурсників у студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться о 10.00 перед Головним корпусом університету.

21 серпня 2017 року

Поселення до гуртожитку

До уваги студентів 1-го курсу!

З питань поселення до гуртожитків звертайтеся 30 серпня 2017 року, з 10.00, до аудиторії 422 юридичного факультету (Північний корпус, пл.Свободи, 6, 4 поверх, праве крило). Перелік необхідних документів додається.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступні >>