Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

5 вересня 2017 року

Презентація програми стажування в університетах Канади

6 вересня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться презентація програми стажування в університетах Канади “Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine”.

Програма передбачає проходження 12-тижневого дослідницького стажування з різних наукових дисциплін в одному з 60 університетів Канади. Випускники програми мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship для здобуття ступеню магістра у вищому навчальному закладі Канади.

4 вересня 2017 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

З метою сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності, Левітт інститут міжнародного розвитку запрошує студентів-правників відвідати курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що викладатиметься на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року.

21 серпня 2017 року

Посвята першокурсників

Шановний першокурснику!

Ти обрав професію юриста – одну з найпочесніших на землі, тому перед тобою відкривається довгий шлях до здобуття знань та умінь, виховання мужності, справедливості та сили волі.

Сьогодні Ти вже є членом великої родини, ім’я якої – ЮРФАК Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. То ж запрошуємо Тебе 31 серпня 2017 року, о 9.00, до аудиторії 429 Північного корпусу на знайомство з керівництвом факультету.

Офіційна церемонія посвяти першокурсників у студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться о 10.00 перед Головним корпусом університету.

21 серпня 2017 року

Поселення до гуртожитку

До уваги студентів 1-го курсу!

З питань поселення до гуртожитків звертайтеся 30 серпня 2017 року, з 10.00, до аудиторії 422 юридичного факультету (Північний корпус, пл.Свободи, 6, 4 поверх, праве крило). Перелік необхідних документів додається.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступні >>