Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

8 травня 2018 року

Завершення навчального курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

На юридичному факультеті протягом весняного семестру тривала заключна частина курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт інститут міжнародного розвитку.

Досвідчені фахівці з кримінальних та цивільних справ — адвокати Джон Кой, Брайант Мілденхол та Брюс Едж — знайомили студентів із системою змагального судочинства США. Наприкінці навчання студенти отримали можливість використати здобуті знання у регіональних змаганнях, що відбулися в Харківській області.

3 травня 2018 року

Засідання студентського гуртка з актуальних проблем історії держави і права України та зарубіжних країн

27 квітня 2018 року відбулося засідання наукового студентського гуртка з актуальних проблем історії держави і права України та зарубіжних країн під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін І. В. Воронової.

Під час засідання наукового гуртка розглянуто наукові повідомлення студентів першого курсу з проблематики нагальних питань стародавньої історії України, історії запорізького козацтва, історії України радянського періоду. Повідомлення викликали цікаву та плідну дискусію серед членів наукового гуртка.

Чергове засідання гуртка заплановано на травень 2018 року.

27 квітня 2018 року

Перемога на IV Міжнародному студентському саміті

Представники юридичного факультету Каразінського університету здобули перемогу на IV Міжнародному студентському саміті «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів», який відбувся 25–26 квітня у Дніпропетровському державного університету внутрішніх справ.

25 квітня 2018 року

Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави»: розпочато роботу

20 квітня 2018 року в Каразінському університету розпочала роботу XІV Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави» за тематикою «Захист прав людини: національний та міжнародно-правовий виміри».

13 квітня 2018 року

Лекції Briant Mildenhall та Bruce Edge

29 березня–12 квітня 2018 року на юридичному факультеті відбулися лекції Briant Mildenhall та Bruce Edge, присвячені проведенню прямого та перехресного допиту свідків, правилам складання вступної та заключної промови адвокатів. Викладачі провели майстер-класи, поділилися власним досвідом та надали поради як написати хорошу промову.

3 квітня 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України

27 березня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Ганни Вікторівни Зубенко. Тематика засідання була присвячена міжнародним гарантіям в механізмі захисту прав і свобод людини.

29 березня 2018 року

Міжнародна науково-практична конференція «Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення»

До уваги студентів!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує зацікавлених взяти участь у ІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення», яка відбудеться 12—13 квітня 2018 року.

29 березня 2018 року

Профорієнтаційна зустріч студентів із представником Національної поліції України

27 березня 2018 року на кафедрі кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету відбувалася зустріч членів наукового гуртка та всіх бажаючих студентів зі старшим слідчим з особливо важливих справ Слідчого управління Національної поліції в Харківській області підполковником поліції Андрієм Олександровичем Підгорним.

Зустріч була присвячена практичним проблемам застосування знань з наук кримінально-правового циклу в діяльності слідчого Національної поліції. Також гість ознайомив студентів з умовами вступу до лав Національної поліції України та умовами проходження служби.

Наприкінці Андрій Олександрович відповів на запитання студентів.

26 березня 2018 року

Воркшоп зі створення бізнесу

Запрошуємо студентів університету взяти участь у воркшопі зі створення бізнесу, що відбудеться о 13:40 29 березня 2018 року.

Організатори:
Каразінська школа бізнесу, юридичний факультет та факультет психології.

У межах програми заплановано три тренінги, зокрема: ключові питання при створенні бізнесу; техніки подолання психологічних бар’єрів до підприємницької діяльності; організаційно-правова форма, що є найбільш прийнятною для певного виду діяльності, та етапи реєстрації діяльності, які необхідно пройти.

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова.

26 березня 2018 року

Круглий стіл «Кримінально-правова охорона прав людини»

23 березня 2018 року на кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС відбувся круглий стіл на тему «Кримінально-правова охорона прав людини», в роботі якого взяли участь члени наукових гуртків кафедр кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС, кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.