Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

19 березня 2018 року

Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Запрошуємо взяти участь у роботі XIV Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави», що ініціює юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках Internet-заходу.

Подання матеріалів: до 16 квітня 2018 року.

16 березня 2018 року

Лекція Джона Коя з питань кримінального судочинства

15 березня 2018 року відбулася перша лекція весняного семестру викладача The Leavitt Institute for international development - John Coy. В рамках курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» лекція була присвячена вступу до симуляції судового процесу “mock trial” та показанням свідків в змагальній системі.

Під час заняття викладач розповів про правила міжнародних змагань зі змагального судочинства та правила доказування (відповідність доказів, режим та порядок допиту свідків, про показання з чужих слів тощо).

12 березня 2018 року

До уваги студентів та викладачів!

У межах зміни графіка освітнього процесу щодо призупинення навчальних занять з 3 до 7 березня та відновлення аудиторних занять з 12 березня 2018 року пропонується графік перенесення пропущених занять на суботи, а саме:

17 березня — за 5 березня (понеділок)
31 березня — за 6 березня (вівторок)
14 квітня — за 7 березня (середа)
21 квітня — за 9 березня (п'ятниця)

Усі відпрацювання за нижній тиждень!

8 березня 2018 року

Міжнародний жіночий день: університет вітає

Міжнародний жіночий день — традиційне свято, офіційно запроваджене у 1977 році рішенням ООН. Історія цього свята пов’язана з боротьбою жінок за гендерну рівність.

Кожна жінка — це не тільки уособлення ніжності та грації, але й вагомий рушій науки, здатність до перемог, сильна особистість, яка творить історію. У Каразінському університеті працює багато жінок, які роблять значний внесок у його розвиток та прославляють ім’я Alma Mater.

8 березня — це свято краси, жіночності та весни. Вітаємо всіх жінок та бажаємо наснаги, натхнення та успіхів у діяльності!

2 березня 2018 року

Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Запрошуємо взяти участь у роботі XІV Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства — до правової держави» за тематикою «Захист прав людини: національний та міжнародно-правовий виміри», що відбудеться 20 квітня 2018 року у Каразінському університеті.

Подання матеріалів: до 12 квітня 2018 року.

28 лютого 2018 року

Урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам

Учора на юридичному факультеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам.

Лунали теплі побажання, випускники по-справжньому хвилювалися, а позитивні й незабутні емоції присутніх були ознакою неповторної атмосфери урочистості. Для нас усіх це радісна подія, проте завжди ця радість переплітається зі щемом у серці, адже вкотре з нашого гнізда відлітають пташенята.

Ви пройшли довгий та складний шлях, ми навчили вас професії та виховували в кращих традиціях корпоративної культури. Цінуйте ці знання, плекайте їх, діліться ними з тими, кому це потрібно, збагачуйтесь духовно і морально! Пам'ятайте, знання — це свобода! Сьогодні ви велично стаєте на крила. То ж нехай ваш політ буде високим та вільним!

Я зичу вам та вашим сім'ям міцного здоров’я, справжнього щастя та успіхів у всьому! Будьте сміливими, будьте першими, будьте амбіційними та гідними! Ніколи не зневіртеся ні в собі, ні у власних можливостях, ні в знаннях, які ви отримали!

Ми не прощаємося з вами, тепер ви назавжди є членами нашої дружної юридичної родини!

Декан факультету, професор Тетяна Кагановська

21 лютого 2018 року

Засідання студентського гуртка «Школа приватного права»

19 лютого 2018 року відбулося чергове засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права». З результатами дослідження на тему «Порівняння договору оренди та договору емфітевзису» виступила студентка Карина Коломоєць (науковий керівник — кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Антон Гужва).

В ході виступу присутні мали можливість ознайомитися з яскравою презентацією, якою доповідачка проілюструвала свою роботу. Висловлюємо подяку Карині за змістовний виступ та бажаємо їй подальших наукових звершень!

20 лютого 2018 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» — Левітт інститут міжнародного розвитку

Заняття розпочнуться з 1 березня 2018 року та проводитимуться щочетверга о 15:00 в аудиторії 4-29 Північного корпусу університету.

Протягом весняного семестру досвідчені юристи з США та Канади продовжать викладання курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт інституту міжнародного розвитку для студентів юридичного факультету Каразінського університету.

Наприкінці навчання відбудеться міжнародний конкурс у Молдові та тритижневе стажування в США або Канаді для студентів, які подолають відбір.

16 лютого 2018 року

Запрошуємо до Школи юного юриста

До уваги школярів старших класів, абітурієнтів та їх батьків!

Школа юного юриста юридичного факультету Каразінського університету розпочинає третю каденцію роботи у 2017/2018 навчальному році. Для випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, а також студентів коледжів і технікумів, які у 2018 році бажають вступити на юридичний факультет відкривається чудова можливість взяти участь в освітньому проекті професійної орієнтації «Школа юного юриста».

Проект являє собою систему довузівської правової підготовки майбутніх абітурієнтів.

16 лютого 2018 року

Вступ-2018: затверджено всі програми, за якими складатимуть тести для вступників на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права»

У 2018 році єдиний вступний іспит на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» з іноземної мови не матиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Тестові завдання іспиту з іноземної мови укладатимуть відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77.

Окрім іспиту з іноземної мови вступники на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» також повинні будуть скласти єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Це передбачено Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Детальніше