Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Наукові гуртки та наукові школи
Традиційною формою студентської науково-дослідної роботи на юридич­ному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна є студентський науковий гурток. На даний час створені і ефективно працюють на кафедрах факультету окремі наукові гуртки по наступних проблемах: теорія держави і права; історія держави і права зарубіжних країн; історія вітчизняної держави і права; цивільне право і цивільний процес; трудове право; екологічне і земельне право; кримінальне право і кримінологія, кримінально-виконавче право, криміналістика; конституційне, муніципальне і міжнародне право.

Наразі діють такі гуртки: «Фундаментальні проблеми держави і права», «Актуальні проблеми сучасної молоді», «Конституційне право України», з актуальних проблем криміналістики, кримінального права і кримінології, Школа приватного права, під час роботи яких обговорюються нагальні теоретичні та практичні питання юридичної науки та професії в цілому.

Здійснюється наукова діяльність викладачів і студентів факультету згідно із затвердженим планом наукових досліджень у рамках єдиної теми «Принцип верховенства права як основа формування правової держави і громадянського суспільства».