Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Майстер-клас від представників Головного територіального управління юстиції у Харківській області

8 грудня 2015 року

8 грудня 2015 року на юридичному факультеті у рамках Всеукраїнського тижня права відбувся майстер-клас від представників Головного територіального управління юстиції у Харківській області, присвячений основним напрямам роботи органів та установ юстиції Харківщини.

У своєму виступі провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Костенко ознайомила з порядками державної реєстрації шлюбу, народження дитини, зміни імені тощо.

Заступник начальника Дзержинського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції Ілля Лактін розповів про специфіку роботи відділу, структуру державної виконавчої служби, сутність і порядок здійснення виконавчого провадження.

За словами доповідача, працівник цієї служби зможе отримати різносторонній досвід — у сфері адміністративного, кримінального, господарського права тощо.

Виступ голови Консультативно-методичної ради з питань нотаріату при Головному територіальному управлінні юстиції в Харківській області, приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Наталії Саутенко було присвячено основним функціям органів нотаріату.

Наприкінці заходу перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Барановська запросила студентів юридичного факультету до участі у конкурсах на заміщення вакантних посад, які проводить Головне територіальне управління юстиції у Харківській області.