Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Майстер-клас на тему «Сурогатне материнство: медичні та сімейно-правові аспекти»

4 квітня 2016 року

31 березня 2016 року в рамках діяльності наукового гуртка «Школа приватного права» відбувся майстер-клас на тему «Сурогатне материнство: медичні та сімейно-правові аспекти». Перед студентами виступили доценти кафедри цивільно-правових дисциплін О. В. Розгон та В. О. Савченко.

Особливу увагу спікери приділили особливостям здійснення сурогатного материнства в Україні, основним етапам проведення процедури сурогатного материнства, вартості даної процедури в Україні (включаючи юридичні послуги, послуги медичного центру, послуги сурогатної матері, витрати на утримання сурогатної матері під час вагітності тощо).

Окремий акцент ставився на тому, хто може скористатись послугами сурогатної матері в Україні та правовому статусу ембріона. Були наведені цікаві приклади як української так і європейської практики використання послуг сурогатного материнства, відмічені колізійні питання, які виникають під час здійснення сурогатного материнства в Україні та у Європі.

Студентів зацікавили питання договору сурогатного материнства, особливостей реєстрації народження дитини, яка народжена сурогатною матір'ю, контролю за сурогатною матір'ю під час вагітності.

Дякуємо шановним спікерам за досить динамічний майстер-клас.