Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Літня школа з альтернативного врегулювання спорів

16 червня 2016 року

У Каразінському університеті відбулося відкриття літньої школи для викладачів і студентів в рамках проекту Теmpus «Навчання альтернативному врегулюванню спорів як підходу до забезпечення прав людини», який об’єднав гостей з України, Білорусі, Литви й Польщі.

У вітальному слові декан юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська ознайомила присутніх з історією Каразінського університету, зокрема і юридичного факультету: «У сучасному вигляді юридичний факультет функціонує з 2004 року. На сьогодні він має великий професорсько-викладацький склад: понад 20 докторів наук та 40 кандидатів наук, — а також аспірантуру й ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій».
У рамках заходу із доповіддю «Гармонізація європейського цивільного процесуального права» виступив асистент кафедри кримінально-процесуального права юридичного факультету Вільнюського університету Віктор Терехов, в якій охарактеризував особливості зближення категорій права, зокрема такі його форми як гармонізація та уніфікація.

За словами доповідача, зближуватися можуть як окремі правові положення, так і окремі інститути чи навіть галузі права.

Програмою школи заплановано проведення різноманітних лекцій, відвідування господарського суду Харківської області та Харківського апеляційного господарського суду.