Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

5 березня 2020 року

3 березня 2020 року відбулося засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань). В рамках заходу студенти-гуртківці Софія Саргсян і Катерина Вареня виступили з доповідями на теми «Правова проблематика у сфері надання Інтернет-послуг» та «Колізійні питання застосування шлюбних контрактів у Міжнародному приватному праві».

Пані Софія проаналізувала проблематику електронної комерції і визначення суб’єктів у процесі надання інтернет-послуг, розглянула способи захисту цивільних прав та інтересів при наданні інтернет-послуг. У роботі досліджено судову практику Німеччини і Франції з окресленої тематики. Неабиякий інтерес викликав аналіз концепцій Расіма Махмудова щодо визначення Інтернет-юрисдикції.

Пані Катерина надала аудиторії інформацію з питань формування шлюбного контракту у країнах англо-саксонської правової системи і країн континентального права, також розглянула можливість внесення змін до Сімейного кодексу України з урахуванням позитивного досвіду Сполучених Штатів Америки щодо розширення кола відносин, які можуть бути врегульовані положеннями шлюбного договору.

Висловлюємо подяку Софії та Катерині за змістові доповіді та бажаємо подальших наукових звершень!