Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

28 жовтня 2020 року

26 жовтня 2020 року відбулось онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін.

В рамках заходу професор Євген Мічурін розглянув поняття штучного інтелекту, теорії його праворозуміння, надав статистику щодо динаміки розповсюдження та застосування штучного інтелекту у суспільстві, а також провів співвідношення штучного інтелекту з твариною, як об’єктом цивільних прав.

Варто зазначити, що особливий інтерес у слухачів викликала тема цивільно-правової відповідальності за делікти вчинені у результаті діяльності штучного інтелекту.

Характерно, що слухацька аудиторія не обмежилась студентським корпусом. Серед учасників заходу були присутніми колеги-науковці з Гродненського державного університету імені Янки Купали (м. Гродно, Білорусь), Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України та інших закладів вищої освіти.

Висловлюємо слова вдячності спікеру заходу, професору Євгену Мічуріну, за цікаву і змістовну доповідь та усім, хто долучився до роботи наукового гуртка.