31 жовтня 2025 року
Запрошуємо викладачів та адміністративний персонал Каразінського університету взяти участь у конкурсі за програмою Еразмус+ для викладання та стажування в Університеті Кадіса (Іспанія) протягом весняного семестру 2025-2026 року.
Конкурс відкрито за всіма напрямками
Обов’язковою умовою є володіння іспанською або англійською мовою (якщо є курси, що викладаються цією мовою) на рівні щонайменше B2.
Ознайомитися зі списком доступних дисциплін можна за посиланням:
Для стажування: https://internacional.uca.es/visiting-staff-2025-26/
Для викладання: https://internacional.uca.es/visiting-professors-2025-26/
Фінансові умови: стипендія в розмірі 170 євро на день (5 днів + 2 дні на подорож), відшкодування транспортних витрат у розмірі 530 євро.
Період мобільності: 5 днів у період 15 березня - 31 липня 2026
Перелік документів для участі у конкурсі:
Кінцевий термін подання заявок: 1 листопада 2025 року.
Увага ! Документи необхідно надсилати у форматі PDF на електронну пошту Вашого факультету/ННІ: https://docs.google.com/document/d/17pTo5Psp0GSGNYUI8JQoHozIdCPfT_Eo/edit
Адміністративнии персонал, адреса підрозділу якого відсутня у встановленому переліку, має надіслати документи на електронну адресу int.dep@karazin.ua разом із протоколом засідання підрозділу про рекомендацію кандидатури на участь у мобільності.
-
-
-
-
Факультет у соціальних мережах: